FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
alokacja planet ?
Autor Wiadomość
mapi 
Fanatyk

Wysłany: |30 Maj 2014|, o 19:50   alokacja planet ?

moge wiedziec jakim cudem kolonia poncujsza z 2/289 znalazla sie dzisiaj w ukl 8/28

moze czegos nie wiem :evil: ale to chyba nie mial byc ogej i platne przenoszenie koloni ?

czekam na odp i wyjasnienie

Toyama
Administrator Gry

Wysłany: |30 Maj 2014|, o 20:28   

Owszem

Gracz Poncjusz poprosił o przeniesienie koloni co zrobiłem i wykryłem błąd który naprawił Fazi
to cała tajemnica
oczywiscie bezpłatnie

P.S.
tylko nie myśl ze stało sie to regułą ze jak sie graczowi znudzi sie miejsce usytuowania koloni to Admin biegiem ja przenosi

mapi 
Fanatyk

Wysłany: |30 Maj 2014|, o 21:01   

nie zmienia to problemu dlaczego jego kolonia zostala przeniesiona ? blad czy nie blad to nie moja bajka i nie wiem o co chodzi :) ale jak chcial zmienic lokalizacje to mogl skacowac kolonie i zalozyc nowa --> a na obecna chwile to zostala przeniesiona dobrze rozbudowana kolonia w nowe rejony co umozliwi mu nowe mozliwosci latania i farmienia

ps a tak juz po chwili .... regula to nie jest .... czyli co ? przeniesiesz jak bedziesz chcial czy mial lepszy dzien czy co ? zrobiles raz ... zrobisz i drugi :)

czekam
Ostatnio zmieniony przez mapi |30 Maj 2014|, o 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

b*****a 
Postępowy

Wysłany: |30 Maj 2014|, o 21:28   

jestem tego samego zdania jak mapi że jak sie chce zmienić polożenie koloni to się kasuje stara i zaklada nową bo przenoszenie dobrze rozbudowanej koloni jeszcze chyba nie było praktykowane.

a co do odpowiedzi na postawione pytanie to jestem zdania że skoro się umożliwiło jednemu graczowi przeniesienie 1 koloni to takie samo prawo powinien mieć kazdy inny gracz czy to jest reguła czy nie, ponieważ gra powinna być dla wszystkich równa.

Toyama
Administrator Gry

Wysłany: |30 Maj 2014|, o 21:55   

Pytanie które mi przychodzi do głowy po waszych postach jest jedno::

CZY KTÓRYŚ Z WAS SIĘ ZAPYTAŁ O TAKĄ MOŻLIWOŚĆ!!!!!!!

NIE

Już macie odpowiedź
Ostatnio zmieniony przez Toyama |30 Maj 2014|, o 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

mapi 
Fanatyk

Wysłany: |31 Maj 2014|, o 08:42   

nikt sie nie pytal o taka mozliwosc bo w tej grze nigdy takiej nie bylo, albo ktos mial komplet stalych kolonii i musial sie liczyc z koniecznoscia dluzszych i kosztowniejszych lotow w odlegle ukl albo jak Rene obecnie zostawial sobie "lotke" i z niej sobie latal

Surowce na Krakow [8:28:x]
Metal: 77.701.602 Kryształ: 68.937.595
Deuter: 203.131.557 Energia: 106.557
Floty

ten skan to odp dlaczego poncjusz chcial wyladowac w tym ukl

domagam sie powrotu kolnii poncjusza do g2 i nie ingerowania w nia w ten sposob

Odpowiedz do tematu