FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: cybertiger
|24 Cze 2017|, o 14:44
Ban
Autor Wiadomość
taison999

Wysłany: |24 Cze 2017|, o 14:09   Ban

Z jakiej racji cyber ty mnie banujesz dajesz każdemu surowce a mi bana dajesz tu już tyle ludzi zbanowałes ze brak słów karzdy smieje sie z adminów co wyrabiają .

[ Dodano: |24 Cze 2017|, o 14:13 ]
Ja tu gram od zarąmbania czasu na rużnych kontach z karzdym gadam co był zbanowany z jakich powodów to niekturzy gadali bez powodu zeby niezagrozic innemu graczu administrator tej gry powinien usunąnc tą gre bo tu sciema jak w żadnej grze!

[ Dodano: |24 Cze 2017|, o 14:15 ]
Drugie konto mi zbanował admin bo grałem na koncie spulna gra było zgłoszone ze to dwa konta a admin zbanował oszustwo 100%

cybertiger 
Emeryt
Administrator

Wysłany: |24 Cze 2017|, o 14:44   

Ty to nawet kolego w poprawnym dziale nie potrafisz napisać posta :-P
No to Ci odpowiem , a co , co by nie było że masz banana za free jak to smiesz twierdzić ;-)
To ze gra raczej będzie miała restart od września jest niejako przesadzone , w związku z tym na ten ostatni okres gracze mają trochę "poluzowane" tutaj wszystko ... no ale są tacy ktorzy bawią się dobrze i ... tacy jak Ty co to tylko co rusz to piętrzą żądania i ze wszystkiego wiecznie są niezadowoleni... dostałes odemnie bardzo dobre konto i kupę surowca , straciłeś , nie jeden raz to co dostałeś , a w sumie po grzyba pilnować zabawek jak Cyber rozdaje ? :lol:
Jak Ci odmówiłem kolejny raz dodania surowcow to zacząleś swoje narzekania, jak to sie tu faworyzuje , jaki to team zly i tego typu bzdety , na zasadzie dać kalemu - dobrze , ale odmówić kolejny raz - kali być zly .. - tak to już jest że ludzie ile byś im nie dał , zawsze będą chcieli więcej ... zaczałeś wypisywac totalne bzdury innym graczom , i to własnie inni gracze się smieją - fakt , ale z Ciebie i z nikogo innego ;-)
No to zacząłeś odstawiać szopki i wysyłałeś innym graczom surowce ... było by to pewnie przyjęte dobrze , gdybyś wysłał słabemu graczowi ... ale Ty zacząłeś pushować graczy lepszych ... pewnie chciałes wywolać efekt nadania temu graczowi bana , poskarżyl się na Ciebie i stąd dostałeś 5 dni na ochłonięcie od tego procederu , bo jesli ktoś się nie potrafi bawić - musi odpocząć ...ukoić skołatane serce i nerwy :lol:
No ale przecież nie wolno karać tu nikogo kto ma glęboko w d..4 literach jakiekolwiek zasady - z koleżeństwem i szacunkiem do innych włącznie.
Prosiłem Cię , napisalem Ci pw , odpisałeś ok , przepraszam i ... zacząłeś swoje "zabawy" na nowo i za to , za nic innego dostałes bana - po prostu inni gracze dość że się z Ciebie smieją , to jeszcze się na Ciebie skarżą ...
Gdybyś grał tu , jak sam twierdzisz długo , znal byś mnie... jestem długo cierpliwy , z zasady pomagam graczom jeśli mogę , ale jak ktoś przegnie pałkę - nie ma przebacz ...
Jak widać ani z Ciebiue dobry gracz , ani długoletni , na dodatek wydaje Ci się że kim tu jestes ? VIPem ? czy kim że uważasz że Ci wolno wszystko ??
Npisałem Ci że jeśli się nie uspokoisz - wylecisz , gdybyś przyjął te 5 dni bana na klatę , nie było by problemu , ale za całokształt Twojego zachowania informuję Cię niniejszym że na konto OMEGA już nie wrócisz ... na żadne inne raczej również.
Tak że jak to czasem musze powiedziec .. żegnam ozieble :-P

Edit

Po pierwsze jak już chcesz komuś nawrzucać, albo kogoś oczernić , to postaraj się przy tym jednak używać poprawnej pisowni , polska języka jest mimo wszystko ..piekna

A żebyś wiedział "za co" bo tego się domagasz w PW -

06-20 14:24:20 Flota Raport Transportu
Flota dotarła na planetę Planeta [4:xxx:5].
Flota dostarczyła surowce [Metal: 0 Kryształ: 0 Deuter: 43.363.810.757 t [ :mrgreen:

Add on Necromantes
Stwierdzam,że poległem niniejszym po przeczytaniu ów skargi ,a także werdyktu sądu najwyższego :mrgreen: :lol:

Cogito ergo sum ...

Moja "tworczosc" - https://www.mixcloud.com/kris-fox/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi