FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Blind
|26 Paź 2014|, o 17:19
uni SEMI
Autor Wiadomość
Laki 
Berbeć

Wysłany: |25 Paź 2014|, o 18:11   uni SEMI

Wszyscy decydujący się na grę na uni turowym doskonale wiedzą (taką mam nadzieję) na czym gra na takim uni polega.
Wiadomo - pierwszy tydzień - tzw wyścig z czasem, budowa eko pod budowę floty,badania.
Ludzie się poznają, zawiązują sojusze - zapowiada się fajna zabawa.Tak było do tej edycji.Niestety.Nasz obecnie "pierwszy" nie wytrzymywał ciśnienia od początku: okres ochronny - to nic atakuje rakietami,a na zwrócone uwagi reaguje....następnymi atakami aż do interwencji adminów.I tak rosnąc w siłę i butę nasz Król Maciuś Pierwszy zasiadając na koncie 24h na dobę utwierdza się w przekonaniu swojej "boskości".Zawiera pakty z graczami,tylko po to by później ich zezłomować, farmi bez litości tych silniejszych i tych maluczkich - nie dając im szansy na rozwój.W swoich wypowiedziach - bynajmniej nie skromnych,sam siebie utwierdza w przekonaniu jaki jest wielki.
Jaki jest finał jego poczynań? Obecnie na uni gra może z 10 osób,które może mają większą cierpliwość do "Boskiego" i zabijają czas grą taką na jaką im on pozwala.A szkoda....mogło być tak fajnie gdyby nie jeden gracz zasiadający nie zdominował uni.No cóż - na pewno zakończy tę turę jako pierwszy - bo jedyny.

Pawel_Tuchlin
Berbeć

Wysłany: |25 Paź 2014|, o 19:29   Re: uni SEMI

Laki napisał/a:
nasz Król Maciuś Pierwszy zasiadając na koncie 24h na dobę utwierdza się w przekonaniu swojej "boskości".

24h to mam czasami włączony komputer, a gram 4-5h dziennie
chcieliście mieć * albo jej brak żeby na pewniaka mozna było farmic to macie :)
komputer włączony a ja śpię i mam aktywność, dopiero jak w robocie zalogowałem się na smartfonie to mnie wylogowało na PC w domu, dostawałem minuty i "kozak" laki (a może "cykor") zaczął skanować i jeździć po satkach

Laki napisał/a:
Zawiera pakty z graczami,tylko po to by później ich zezłomować

nigdy nie robiłem takich rzeczy! lojalny tylko wobec sojuszników i wobec graczy w buddy,
w buddy mam tylko jednego gracza i proszę... jest top 2, Grałem solo bo nie było podań do mojego sojuszu. Dopiero tydzień temu pojawiło się w końcu jakieś podanie od gracza wania992, przyjąłem go i ślę mu paliwo na rozwój. Wszyscy spoza soja i buddy to cele i farmy! I czemu niby miałbym się litować skoro to gra strategiczna a nie zabawa. Jak chcesz laki zabawę to idź popykaj w ślimaka Boba na gry.pl

Laki napisał/a:

A szkoda....mogło być tak fajnie

wszyscy się kochają, palą zioło, klepią eko, nikt nikogo nie farmi... buahahahahaha

Wszyscy (a raczej duża większość) zaczęlismy razem 2 lipca, wszyscy mielismy te same szanse, tylko kazdy obrał własną/inną strategię na rozwój... widocznie moja droga okazała się słuszna. Już z OGame wiem, że szybszy rozwój zapewnia odbieranie surowców innym (nie można liczyć tylko na własne eko) a skoro na SEMi nie było idlerów to farmiłem wszystko co się rusza i nie ucieka na drzewo. Nie mam żadnych znajomości u adminów, wręcz przeciwnie, nie pałają do mnie sympatią. Nie pushuję się, nie używam bugów ani błędów. Chciałeś mieć laki raj? to czemu nie złozyłeś podania do mnie?

pogo 

Wysłany: |26 Paź 2014|, o 16:28   

Panie Tuchlin, Ty sam do bohaterow nie nalezysz, w zeszla niedziele robilem sobie moony z kolega i dopoki mialem gwiazdke nawet skana nie pusicles, wylogowalem sie i w ciagu 3 godziny ponad 10 atakow. Napisalem Ci ze masz 30-krotnie wiecej punktow ode mnie i to troche slabe swiadectwo dla gracza z Top 1.
Twoja odpowiedzia bylo wyzwanie mnie od noobow i ze mam pilnowac swoje surki.
Czlowieku jedno wiem napewno, masz powazne problemy i powinienes sie leczyc.
Ja wlaczylem urlop na SEMI i bede sie tylko logowal zeby nie stracic konta.
Jesli wymagasz od innych powaznego traktowania to traktuj innych tez powaznie. Obrazasz ludzi w grze i na forum, wiec sie nie dziw ze nikt nie chce miec z toba do czynienia.Zycze dalszych udanych atakow na bezbronnych i nieswiadomych.

Blind
Emeryt

Wysłany: |26 Paź 2014|, o 17:18   

Nie rozumiem powodu zakladania takiego tematu bo wedlug tego co czytam to jedynym rozwiazaniem bylo by usuniecie konto top1.. A tak nie zrobimy i niestety zawsze jest ktos kto wybije sie ponad wszystkich i bedzie "nie do ustrzelenia"...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi