FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
asterix poległ
Autor Wiadomość
MESSERSCHMITT
Natchniony

Wysłany: |26 Paź 2016|, o 08:21   asterix poległ

z tego co ja pamiętam to asterix był krową która dużo ryczała, nigdy nie był zezłomowany? może nie w całości ale osobiście woziłem go już w reckach na Grandzie.

http://forum.infinitebatt...495-vt15363.htm

i jak nigdy nie był zezłomowany to fajnie że to własnie ja tego dokonałem wczoraj na Noad. Asterix zaatakował pierwszy, wbił w moją flotę OW i poturbował mi recki, złom zaczął przetapiać na indyki na planecie. Rozwaliłem mu produkcję a potem całą jego flotę na moonie... tak, tak prawdopodobnie mu prąd wyłączyli buahahahahaha

życzę SzO asterixowi bo to jedna z lepszych farm.

no tu to "kolega" ładnie popisał się wodogłowiem :)
Grałem na SEMI, wszystkich zezłomowałem, dosłownie WSZYSTKICH!!! paru uciekło w panice na urlop ale zostałem sam jak palec top 1. To JAG zaprosił mnie na GRANDA w którymś poście na forum. To pooszedłem tam. Wbiłem do sojuszu SILENT i sobie złomowałem asterixa :) gracze Granda zauważyłem ciągle płakali o bonusy, prezenty, zwiększone wydobycie itp. Mnie tam bonusy nie interesowały, nie chciało mi się ich szukać. Toyama rzucił bonus dla graczy poniżej top 15, który tradycyjnie zlałem ciepłym moczem. Ale to własnie DarthBergi którego jeszcze wtedy uważałem za kolegę z sojuszu, namówił mnie na GG żebym poleciał, podał kordy gdzie jest bonus i ubolewał, że nie można kontrować latających po bonus bo zadbałby o to żebym zgarnął całośc. Byłem top 16. Ostatnie 3 wloty weszły jak byłem top 15 ale flota wystartowała jak byłem top 16 a wg regulaminu liczy sie kondycja floty w chwili startu.
Bonus przetopiłem na flotę a płacz Toyamy o zwrot surowców z 3 ostatnich ataków zlekceważyłem bo postanowiłem się trzymać regulaminu gry. To Toyama zaczął mi redukować lvl kopalń na planetach na niższe. No co za beczelny typ.
Gracze zaczęli polować na mnie, jeszcze nie ty Bergi bo troszeczkę później zdradziłeś i zmieniłeś front (nigdy nie podałbym komus takiemu ręki na ulicy)

tak było kilka nocy z rzędu... w końcu udało im się zdjąć moją jedną kulkę :)
nieudolnie zabezpieczali gęsi, zabezpieczenia flotowe wpadały całą sekundę przed atakami niszczącymi moony więc sprawnie przy użyciu hydr robiłem z ich gęsiami co chciałem aż w końcu im sie skończyły :)

http://forum.infinitebatt...342-vt15369.htm

bonus + złom z gęsi tych oszołomów zapewnił mi flotę top 1, każdego robiłem na GRANDZIE solo a oni musieli werbować do ACS coraz więcej graczy. Ale poszli w końcu z PŁACZEM na forum że jak Toyama nie zabierze mi floty to oni odejdą z gry.
Gracze buahahahahaahaha!!! Za namową jednego z sojuszników zutylizowałem całą flotę, wrzuciłem urlop i olałem grę na infi.

To jeszcze na GG poprosiliście mnie skoro już nie gram to czy mógłbym zdjąć urlop i się wylogować bo pragnęliście się jeszcze spushować.
Tak zrobiłem... ale co sie działo później :)))
Zalogowałem się żeby zobaczyć kto poleci na mnie, lecieli wszyscy, cała topka GRANDA, porobili ACS żeby zgarnąc za jednym razem jak najwięcej surowca.
A teraz najlepsze, kolega koledze dołączał gęś do ACS i jego atak spadał na koniec peletonu, potem podjęto działania rewanżowe i wszystkie ataki wpadały najszybciej po kilku godzinach :) "debile" pomyślałem i się wylogowałem.
Tacy to z was gracze panie JAG, Bergi i reszta

Teraz na NOAD asterix i sawmk też mi non stop pisali że mnie zezłomują. Ja NIGDY nikomu nie napisałem "zezłomuję cię" albo "wylądujesz w moich reckach" ja to po prostu robię :)

A teraz zapraszam czołowe psy infitebattle do szczekania

REGNAR
Berbeć

Wysłany: |26 Paź 2016|, o 09:34   

Na Grandzie też łupnia dostali dziś rano :) Wkleje później.

[ Dodano: |26 Paź 2016|, o 10:14 ]
Tylko czekać jak się pojawia i zaczną płakać :)

asterix 
Nałogowiec
LUCKY

Wysłany: |27 Paź 2016|, o 14:05   

macie się z czego cieszyć cieszcie się dopóki możecie

[ Dodano: |27 Paź 2016|, o 14:06 ]
apropo jak coś wklejasz to zrób tom poprawnie bo tego też nie potrafisz

MESSERSCHMITT
Natchniony

Wysłany: |27 Paź 2016|, o 14:13   

asterix napisał/a:

apropo jak coś wklejasz to zrób tom poprawnie bo tego też nie potrafisz