FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Widoczny na falandze czas powrotu floty lecącej z moona

Czy czas powrotu floty lecącej z moona na planetę powinien być widoczny na falandze
Tak
11%
 11%  [ 10 ]
Tak
11%
 11%  [ 10 ]
Tak
11%
 11%  [ 10 ]
Nie
21%
 21%  [ 19 ]
Nie
21%
 21%  [ 19 ]
Nie
21%
 21%  [ 19 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 87

Autor Wiadomość
wujo
[Usunięty]

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 21:28   Widoczny na falandze czas powrotu floty lecącej z moona

Przeszukiwałem forum ale nie znalazłem nic na ten temat. A mianowicie.
Lecąc z mona na planetę z jakąkolwiek misją nie powinno być widać czasu powrotu floty na tego moona. Bo to nie różni się niczym od tego czy będę leciał z planety czy nie. Skoro uniwersum 3 ma być jak najbardziej podobne do ogame to powinno być to zlikwidowane. Na ogame jak widziałeś flotę lecącą z moona np. na planetę z misją atakuj to widziałeś tylko i wyłącznie czas dolotu na planetę a nie dokładny czas powrotu na moona. I wtedy dopiero zaczynało się główkowanie, liczenie i próbowanie swoich sił lecąc z kontrą. Bo nigdy nie wiedziałeś do końca czy agresor na 100 % prędkości czy na 80 % poleciał.
Tak więc moje zdanie jest takie że czas powrotu floty lecącej z moona powinien być niewidoczny na falandze

Dedmen
Nałogowiec

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 21:35   

w pełni sie zgadzam z wujem :) gdzie tu zabawa by była jak by wszystko było podane na tacy :P

ENDy
Wierny

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 21:36   

zgadzam sie w 200% !

Angello
Berbeć

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 21:40   

Po to lata się z moona aby nie było widac czasu powrotu floty. Jakby to było normalne to nie ma sensu nawet latac z moona a tym bardziej robic moony . Więc moje zdanie jest takie , że nalezy to zmienic.
Ostatnio zmieniony przez Angello |12 Sty 2012|, o 21:41, w całości zmieniany 1 raz  

Darth_Vader

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 22:32   

jak najbardziej jestem za tym żeby była nie widoczna , bo gdzie tu jest sens stawiania moona :-)

maxus

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 22:52   

zgadzam się z wszystkimi :-|

wujo
[Usunięty]

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 23:02   

Szkoda tylko, że Ci gracze którzy są na nie jak prawie zawsze w ukryciu pozostają. Może znajdzie się jakiś odważny z nich i napisze dlaczego na nie jest??

MichałK
Postępowy

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 23:04   

Bo to im utrudni latanie :)
Tylko po co w takim razie moon :P?

wujo
[Usunięty]

Wysłany: |12 Sty 2012|, o 23:18   

To może wtedy wzięli by się za kalkulatorki złapali i spróbowali wyliczyć kogoś z powrotu czy z pz?? Może najlepiej dać im jeszcze co 24 h listę flot w locie wraz z czasem wysłania, powrotu ilością statków itp.Po co mają się męczyć. Niech nabijają sobie te wirtualne punkciki. A potem się szczycą tym jakimi to oni są prograczami najlepszymi na świecie.

Hajer
Podwójny As

Wysłany: |13 Sty 2012|, o 00:29   

Angello napisał/a:
Jakby to było normalne to nie ma sensu nawet latac z moona a tym bardziej robic moony .

łooooł... chyba się trochę zapędziłeś kolego :)

Ale nie ważne. Pomysł bardzo trafny ja też jestem na tak. ( Czyli wg ankiety na NIE )
Ostatnio zmieniony przez Hajer |13 Sty 2012|, o 00:30, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi