FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Fazi i jego gierka bez zycia
Autor Wiadomość
cybertiger
Emeryt
Administrator

Wysłany: |1 Kwi 2017|, o 16:48   

Panowie spokojnie , wiem że emocje ... ale co zrobić , ktoś zadziałał tak a nie inaczej i jeśli to sam Fazi zrobił , to tylko pogratulować pomysłowości i podejścia do swojego wlasnego jak by nie było dzieła ...
Wierzę że was boli utrata kont - zazwyczaj nie podważałem decyzji innych adminów , ale jak pokazało życie - moje deecyzje się podważało bez mrugnięcia okiem... Kto pamięta stare dzieje tej gry wie że jeśli ja sam szkoliłem któregoś z graczy który już kończył tu karierę gracza na admina , Team miał jakiś tam standard , nie powiem zgrzyty się zdarzały , ale zazwyczaj tylko z adminami z innych uniwersów (kiedyś były tu 4) , ale nie w tym rzecz. Mnie osobiście do szału doprowadziła tylko jedna sytuacja - kiedy trzeba ratować grę , zachęcać graczy do pozostania tutaj , przysparzać nowych - dzieją się takie rzeczy że ktoś bez pomyślunku pousuwa konta , choć jest wiele innych sposobów bez usuwania kont do ukarania gracza jeśli jest konkretny powód. Najpierw ktoś , nie wiem kto bo nie ja ani Necro - usuwa LOKISA z granda , potem ja staram się naprawić to co spierniczone , siedzę w grze w weekend ponad 5 h i z mozołem odtwarzam na ile to możliwe konta graczy , a tu na drugi dzień ktoś mając głęboko gdzieś całą moją pracę , kasuje te konta na nowo... pal bieda z moim kontem - ja tu nie grałem , ale sorry to co się tu nawywijało to przechodzi ludzkie pojęcie i w tym momencie nie dziwię się waszemu oburzeniu ... Tak się nie zachowuje ktoś , kto ma na celu dobro tej gry i grających na niej graczy...
Ja tu nie muszę być adminem , ja mam co robić w życiu - wróciłem tylko dla tego że sami gracze do mnie pisali że źle się tu dzieje i potrzebna jest wam moje pomoc ... widać tylko graczom była potrzebna ... ale to już temat na inną bajkę.
Nie wiem czy w ogóle ktokolwiek wam tu wyjaśni o co kaman i kto za tym stoi ... ja swoje przypuszczenia mam , ale pozostawię je dla siebie ... tak czy siak w takim wydaniu nie wrożę tej grze sukcesów ...
Odnośnie konta "Cat" - to było moje konto do testów ... nie mogłem (nie chciałem) go wrzucać na admina żeby mieć możliwość wytestowania czegoś z konta "normalnego gracza" ...a że było tam wszystkiego dużo ... a co to komu przeszkadzało ? Konto było w sojuszu ADMINI żeby go nie farmić ... kilku graczy którzy to jednak robili , dostało małe nauczki z tego konta i już nie latali , ale ja w zaiązku z tym nie usuwałem nikomu konta ...Fakt , może mój bląd że trochę późno dałem wam ogłoszenie co do tego konta , ale nikt nie jest idealny ;-)

Cogito ergo sum ...

Moja "tworczosc" - https://www.mixcloud.com/kris-fox/
Ostatnio zmieniony przez cybertiger |1 Kwi 2017|, o 16:53, w całości zmieniany 2 razy  

Hen
Pogromca Wszelkich Tematów

Wysłany: |7 Kwi 2017|, o 17:52   

Cytat:

Profil Nie masz wiadomości Wyloguj [ Hen ] Szybkie wyszukiwanie tematďż˝w:
Szukaj

FAQ Użytkownicy Grupy Statystyki Download Album Chat Szukaj

Ogłoszenie

Szukaj
Skrzynka Skrzynka Wysłane Wysłane Do Wysłania Do Wysłania Zapisane Zapisane

Odpowiedz na post InfiniteBattle Strona Główna
Skrzynka :: Wiadomość
Od: fazi
Do: Hen
Wysłany: |1 Lut 2016|, o 19:31
Temat: Re: Grand Cytuj wiadomość
Witaj, taki jest aktualnie team adminów. Na uni test nie masz tam można szaleć do woli.

Gra już od kilka lat do zamknięcia. Tylko z sentymentu działa.

pozdro

cybertiger
Emeryt
Administrator

Wysłany: |8 Kwi 2017|, o 10:54   

Ano wiem wiem ... dla tego za bardzo nie mamy co liczyć na nowości czy też jakieś większe ingerencje Fazika w grę obecnie ... musimy się bawić tym co mamy :D

Cogito ergo sum ...

Moja "tworczosc" - https://www.mixcloud.com/kris-fox/

Anywhere
Moderator
U.A. [Undeath Army]

Wysłany: |16 Lis 2018|, o 20:16   

Z adminami tutaj to zawsze były jaja. Jeżeli nie wysyłanie sury za frajera, to kasowanie niewygodnych graczy..
Potem jest, jak jest..

Odpowiedz do tematu