FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Dollar
|6 Lut 2010|, o 10:32
Boty - czy zabronione?
Autor Wiadomość
TadeuszRydzyk 
Berbeć
Początkujący

Wysłany: |6 Lut 2010|, o 09:22   Boty - czy zabronione?

Przeglądając regulamin gry nie natrafiłem na żadną wzmiankę o botach i innych programach wspomagających/zastępujących gracza. Czyli, w teorii, używanie ich jest dozwolone.

Ale przy logowaniu pojawia się test antybotowy. To odrobinę niekonsekwentne. Tym bardziej, że można to zabezpieczenie obejść. Stąd moje zdziwienie - może jednak dodacie punkt regulaminu zabraniający użycia botów, skoro stosujecie zabezpieczenia przeciwko nim?

PS. Jakby ktoś(czyt. ktoś z teamu gry) był zainteresowany sposobem na ominięcie zabezpieczenia, to proszę na PW. Jest w sumie bardzo prosty.

Dollar 
Doradca Teamu

Wysłany: |6 Lut 2010|, o 10:32   

Jeżeli potrafi obejść anty bota możemy gracza potraktować jako:

Kod:
§7. Bugusing

7.1 Wykorzystywanie błędów w oprogramowaniu dla własnej korzyści (tzw. bugusing) jest zabronione. Każdy gracz jest zatem zobowiązany do niezwłocznego zgłoszenia odkrytych bugów do Administratora Universum.

7.2 Używanie bugów dla własnej korzyści jest karane blokadą konta na czas dłuższy niż 40 dni na wszystkich uniwersach. Omijanie wewnętrznych zabezpieczeń gry,oraz wszelkie ingerencje w kod gry są niedozwolone i będą traktowane także jako bugusing.

7.3 Wszelkie próby spowolnienia pracy serwera również mogą być potraktowane jako bugusing.

[color=red]7.4 W związku z błędami gry,nieautoryzowanymi wejściami na konta graczy osób trzecich, czy włamaniami na serwer- administracja gry NIE MA OBOWIĄZKU zwracać utraconych kont/surowców czy flot graczom!!!
Jakikolwiek zwrot utraconych dóbr graczy na ich kontach nie stanowi precedensu w grze i nie może być tym samym traktowane jako obowiązująca zasada.[/color]

Lecz dzięki za zwrócenie uwagi. Postaramy się coś ztym zrobić.

cybertiger 
Emeryt
Administrator

Wysłany: |7 Maj 2010|, o 13:21   

Eh wy to zawsze wymyślicie jak tu nam uprzyjemnić życie ;p
Żeby nie było niedomówień i w tym temacie - jest errata w regulaminie , odnośnie używania wszelkiego rodzaju programów wspomagających gracza , bo potem jest ; 'byłem cały czas na koncie - można to sprawdzić , i nie widziałem żadnego ataku ..." a tu raczej rzadko się ostatnio zdarzają floty-widma ;p
tak więc mam nadzieję temat wyczerpany ;)

Cogito ergo sum ...

Moja "tworczosc" - https://www.mixcloud.com/kris-fox/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi