FAQ Użytkownicy Grupy Album Chat Download Szukaj

Ogłoszenie 

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
probby moonowe
Autor Wiadomość
stanley67
Postępowy

Wysłany: |12 Lut 2013|, o 21:19   probby moonowe

czy proby moonow mozna robic samymi sondami szpiegowskimi

GeoMorf 

Wysłany: |12 Lut 2013|, o 21:35   

nie, nie można

JuPiter2252 
Postępowy
juPiter2252

Wysłany: |13 Lut 2013|, o 09:57   

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: o kurde, ja nawet na taki pomysł nie wpadłem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ale że niby jak to, sądami szpiegowskimi?? LOL
Tylko karmić zmysły

Virgo 
Wierny

Wysłany: |13 Lut 2013|, o 11:27   

LOL to jest z Ciebie bo piszesz jak analfabeta i się ciągle naśmiewasz i szydzisz z tego co ludzie piszą na tym forum...pisze się "SONDAMI" a nie "SĄDAMI" ... kłania się poprawna polszczyzna^^
Ostatnio zmieniony przez Virgo |13 Lut 2013|, o 11:28, w całości zmieniany 1 raz  

Dedmen 
Nałogowiec

Wysłany: |13 Lut 2013|, o 16:00   

a no Sądy wymiatają próby moonowe tysz :D
a z ilu lm teraz na Classicu sie robi bo w sumie to nie wiem poprzednio to chyba z 4 lmów mozna było mieć juz kulke

barnaba
[Usunięty]

Wysłany: |13 Lut 2013|, o 22:40   

ded jak dla Ciebie to trzeba z 1000 posłać żeby moona 9k ulepić ;-)

JuPiter2252 
Postępowy
juPiter2252

Wysłany: |14 Lut 2013|, o 08:46   

Virgo napisał/a:
LOL to jest z Ciebie bo piszesz jak analfabeta i się ciągle naśmiewasz i szydzisz z tego co ludzie piszą na tym forum...pisze się "SONDAMI" a nie "SĄDAMI" ... kłania się poprawna polszczyzna^^

No przepraszam za błąd/pomyłkę językową, i dziękuję za poprawkę, hmmm, dobrze teraz będę pisał "SONDAMI"
A ze mnie może i jest LOL, hmmm... w sumie owszem, i jestem z tego dumny, a wiesz analfabeta, to hmm, musiałbym Cię odesłać do słownika
Albo tam co mi szkodzi:

" Analfabeta
wymowa:IPA: [ˌãnalfaˈbɛta], AS: [ãnalfabeta], zjawiska fonetyczne: nazal. akc. pob. wymowa 
znaczenia:
rzeczownik, rodzaj męski
(1.1) człowiek dorosły nie umiejący czytać ani pisać, czyli nie znający alfabetu
(1.2) nieuk, ignorant "

Hmmm, jak sam widzisz analfabeta jest to człowiek nieumiejący czytać ani pisać, a jak sam możesz zauważyć z pisaniem świetnie sobie radzę, a i z czytaniem nie gorzej u mnie, a z tego co mi wiadomo, możesz mnie ewentualnie nazwać dyslektykiem, bo tak nazywa się osoba która popełnia właśnie takie błędy, ale to cóż nie każdy musi się odznaczać ogromnym zasobem słownictwa, jak i równierz od Ciebie tego nie wymagam, choć na przyszłość mogę Ci dać taką radę gdy kogoś jakkolwiek nazwiesz, lepiej wcześniej się zastanów, bo zamiast przekonać daną osobę do tego jaka jest niemądra, to pokazujesz jednak swój własny dość wąski jak widać zasób wiedzy
Analfabetą jest równierz, osoba którą można nazwać równierz nieukiem i ignorantem, hmmm, wiesz ignorantem nie jestem, gdyż choćby fakt że tutaj odpisuje na to wszystko wyklucza możliwość skierowania takowego określenia w kierunku mojej osoby, bo jednak nie ignoruje wypowiedzi innych osób, ale zajmuje odpowiednie do nich stanowisko, zgodne z moją opinią, a co do określenia jakim jest "nieuk" jak sama nazwa wskazuje jest to osoba która się nie uczy, a jak wiadomo człowiek się uczy całe życie, więc hmmm, równierz i nieukiem, byłoby mnie ciężko nazwać, poza tym mojej edukacji nie skończyłem na poziomie liceum, czy technikum, lecz edukacyjność swej osoby nadal kontynuuje
Tylko karmić zmysły

grabaz 
Podwójny As

Wysłany: |14 Lut 2013|, o 09:30   

wzory na moona są na forum chyba ze po restarcie zostały zmienione,
co do samych prób na szybkim uni to szybciej sie je robi indykami bo szybko latają :)

1 indyk na jedna próbę wystarcza, wielkość moona jest losowa a max szans to 15%
Ostatnio zmieniony przez grabaz |14 Lut 2013|, o 09:44, w całości zmieniany 1 raz  

Dedmen 
Nałogowiec

Wysłany: |14 Lut 2013|, o 10:25   

koko koko wszystko spoko tylko chciał bym widzieć idiote co na classicu robi próby indykami O_o
o czym my gadamy nik tu nie ma nawet stoczni na 12 ;]

grabaz 
Podwójny As

Wysłany: |14 Lut 2013|, o 10:52   

koko koko wszystko spoko napisałem że na szybki bo na Classicu nie grałem :P

Odpowiedz do tematu